Pragnę stworzyć związek oparty na katolickich wartościach. Mam zasady i sa one oparte na katolickich wieże. Nie byłem żonaty. Nie mam dzieci. *mam się zdrowego stylu życia. Gram na instrumencie. Lubię muzykę jazzową i klasyczną oraz pop. Dusza artystyczna. Z natury jestem spokojny, opiekuńczy, lobię zacisze domowe. Nie jestem imprezowiczem. Nie palę, nie piję alkoholu. Chciałbym założyć własną rodzinę i przekazać całą moją miłość na rodzinie, którą chciałbym założyć. Jeśli cię zainteresowałem napisz. Pozdrawiam Wiktor:)