Pomimo dosyć smutnego świata wokół nas staram się być optymistą. Podchodzę z uśmiechem do każdego dnia, uważając, że ludzie są z natury dobrzy. Od zawsze uwielbiałem kontakt z naturą i zwierzętami. Ostatnio mogę sobie na to pozwolić, bo przeniosłem się pod Łódź do domu położonego wśród lasów. Urzęduję tam z moim yorkiem. Długie spacery, trochę sportu, trochę zabawy z sąsiadami i życie staje się dużo przyjemniejsze niż w wielkim mieście. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tej drugiej osoby do kochania, gadania, wspólnego gotowania, oglądania filmów, wypadów gdzieś tam gdzie wymyślimy i czułości. Pamiętaj, że silne kobiety nie urodziły się niezniszczalne. Musiały dużo przejść i wycier*, aby przybrać zbroję. Niczego nie potrzebują tak, jak szansy, by poczuć się słabą i małą w ramionach mężczyzny, który im na to pozwoli.