Najnowsze publikacje

Lista ogłoszeńwszystkie | dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok
Szukam pani do zwiąu
Szukam pani do zwiąu

Cześć jestem Mariusz lat 47,ciemny blondyn wodnik,włosy oczy niebieskie,1,76cm.Jestem spokojny nieśmiały miły sympatyczny wrażliwy szczery u... czytaj dalej »

Poznam miłą kobiete do przyjaźni,związku..
Poznam miłą kobiete do przyjaźni,związku..

Facet 34 lata z długim stażem „sam”zadbany.Wielkopolska,Lubuskie,Berlin.Rozglądam sie za realną wolną Panią diablicą z wiekszym C,D 23 -33 o... czytaj dalej »

Poznam kobietę tą jedną jedyną
Poznam kobietę tą jedną jedyną

Witam kobiety z województwa mazowieckiego czy poznam tu jakąś? Najlepiej szczupłą fajną od 22 do 35 lat.Ja mam 32 lata niski brunet pracuje ... czytaj dalej »

Krzysztof1981
Krzysztof1981

Witaj poszukuje przyjaźni a może i czegoś więcej. Jestem kawalerem z przyprzypadku. Lubie spędzać czas w ogrodzie i w otoczeniu lasu.nie lub... czytaj dalej »

Poznam dziewczynę do stałego i poważnego związku do 35 lat.
Poznam dziewczynę do stałego i poważnego związku d...

Cześć jestem Jarek lat 35,ciemne włosy oczy niebieskie,180cm.Jestem spokojny nieśmiały miły sympatyczny wrażliwy szczery uczciwy wierny tros... czytaj dalej »

Witam wszystkich.
Witam wszystkich.

Witam wszystkich.:-)Chciałabym tutaj kogoś miłego i szczerego poznać i myślę że bardziej niż wygląd jest ważniejszy charakter niż wygląd wię... czytaj dalej »

Szucam Cie tej jedynej.
Szucam Cie tej jedynej.

Witaj! Mam sie na imie Mikolaj,49 lat,spokojny,zrownowazeny charakter.Jestem ukrainiec i mieszkam na Ukrainie ale jestem chory.Boli mi glowa... czytaj dalej »

Szukam miłej i szczerej dziewczyny do stałego związku z woj lubelskieg
Szukam miłej i szczerej dziewczyny do stałego zwią...

Jestem kawalerem 28 letnim mieszkającym i pracującym w małej miejscowości w województwie lubelskim .Z wyglądu niebieskooki szatyn szczupły o... czytaj dalej »

Poznam dziewczynę z Dolnego Sląska
Poznam dziewczynę z Dolnego Sląska

Poznam dziewczynę z okolic Dolnego Śląska w wieku od 19 do 29 lat ,normalną bez dzieci ,o dobrym sercu i spokojną, bardzo fajnie jakbyś miał... czytaj dalej »

Poznam znajomych
Poznam znajomych

Chętnie poznam znajomych! Jestem nowa w Wawie i nie mam z kim wyjść do kina czy napić się wina :)( Nie czuje ,że rymuje) Jestem pozytywną o... czytaj dalej »